ambalajlama

Ankara nakliyat firmamız, taşıma işlemlerine başlamadan önce tüm eşyalarınızın en iyi şekilde emniyetini sağlamak için kaliteli ve dikkatli bir ambalajlama çalışması uygulamaktadır. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında sorunsuz bir taşımayı sağlayan en önemli konulardan biri ambalajlama çalışmasıdır. Ambalajlamanın yapılış şekli, eşyaların nakliye esnasında zarar görmemesi bakımından son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız elemanları taşıma işlemlerine başlamadan önce paketleme konusuna odaklanırlar ve mümkün olan en iyi ve güvenli ambalajlama çalışmasını uygularlar.

ambalaj

Düzgün bir ambalajlama yapmak için eşyanın cinsine en uygun paketleme malzemelerinin seçilmesi gerekir. Bu nedenle örneğin kırılacak bardak, tabak, vazo gibi eşyalar önce kraft kağıtlara sarılarak emniyetli biçimde kolilere yerleştirilir. Sökülmesi gereken yemek masası, vitrin gibi eşyalar ise özenle demonte edilerek her bir parçası ayrı ayrı ambalajlanır ve gerekiyorsa numaralandırılır.

Tüm eşyalar en emniyetli şekilde ambalajlandıktan sonra nakliye işlemlerine başlamak üzere araçlarımıza aktarılır ve araç içinde de yerleştirilen eşyaların sarsıntısız yolculuğu için gerekli tedbirler alınır.